PRISTATYMO SĄLYGOS

Prie kiekvienos prekės yra nurodytas jos pristatymo laikas ir būdas.

1. Prekes, kurioms taikomas nemokamas pristatymas, pristatome tik jūsų nuolatinės gyvenamosios vietos adresu arba į jūsų darbo vietą (kurjeris) per 5-6 darbo dienas po apmokėjimo už prekę (es).

2. Prekes, kurioms taikomas mokamas pristatymas, pristatome per 1- 3 darbo dienas po apmokėjimo už prekę (es), Jūsų pasirinktu būdu (kurjeris, paštomatas).

Jei adresas nenurodytas, užsakymas bus atšauktas. Pirkimo metu galite pakeisti savo pristatymo adresą arba pakeisti pristatymo informaciją galite prieš užsisakydami, tiesiog prisijungę prie savo paskyros. Pateikus užsakymą, savo adreso pakeisti nebegalite.

3. Jūsų užsakymą norime išsiųsti kaip galima greičiau. Kartais tai gali reikšti, jog užsakymas išsiunčiamas keliais siuntiniais.

4. Labai retais atvejais prekės pristatyti negalime ir turime atšaukti užsakymą.

  Dažniausios priežastys yra:

• Prekės sandėlyje nėra.

• Adreso informacija yra neaiški arba netiksli.

5.Prekės su nemokamu pristatymu nepristatomos į siuntinių atsiėmimo tašką/atsiėmimo punktą.

6. Prekės parduotuvės registavimo vietoje neišduodamos.

7. Pristačius prekę, vadovaudamiesi Laumedis.lt pirkimo-pardavimo taisyklių 8.3 punktu, Jums išsiųsime elektroninę PVM sąskaitą faktūrą, kuri tuo atveju, jei bent vienai iš užsakyme esančių prekių taikoma garantija, kartu laikoma ir garantiniu talonu.

Priimdami prekes, prašome, įsitikinkite, kad prekių išorinės pakuotės nėra pažeistos. Jei jos pažeistos, kurjeris turi užpildyti pažeidimo aktą. Priimti prekes gali tik tas asmuo, kuris nurodytas kaip siuntos gavėjas. Atsiimant prekes galima pateikti vieną iš galiojančių asmens dokumentų: asmens tapatybės kortelę, pasą arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą. Jei abejojate ar įtariate, kad siunta buvo apvogta ir nėra pilna, prašome atsiėmimo momentu surašyti siuntos priėmimo – perdavimo protokolą

  Mes ir mūsų prekių pristatymo personalas įsipareigojame, jog žadėtas pristatymo laikas būtų tikras ir darome viską, kad Jūsų prekė būtų pristatyta laiku. Kartais dėl tam tikrų priežasčių Jūsų užsakymas gali vėluoti. Jei tai įvyks, jums pranešime. Dėkojame už supratingumą.