PRISTATYMO SĄLYGOS

1. Nemokamo pristatymo siuntinį pristatome tik jūsų nuolatinės gyvenamosios vietos adresu arba į jūsų darbo vietą per 5-6 darbo dienas po apmokėjimo už prekę (es).

2. Mokamo pristatymo siuntinį pristatome per 1- 3  darbo dienas po apmokėjimo už prekę (es)

Jei adresas nenurodytas, užsakymas bus atšauktas. Pirkimo metu galite pakeisti savo pristatymo adresą arba pakeisti pristatymo informaciją galite prieš užsisakydami, tiesiog prisijungę prie savo paskyros. Pateikus užsakymą, savo adreso pakeisti nebegalite.

3. Jūsų užsakymą norime išsiųsti kaip galima greičiau. Kartais tai gali reikšti, jog užsakymas išsiunčiamas keliais siuntiniais.

4. Labai retais atvejais prekės pristatyti negalime ir turime atšaukti užsakymą.

  Dažniausios priežastys yra:

• Prekės sandėlyje nėra.

• Adreso informacija yra neaiški arba netiksli.

5.Siuntos su nemokamu pristatymu nepristatomos į siuntinių atsiėmimo tašką/atsiėmimo punktą.

6. Siuntiniai parduotuvės registavimo vietoje neišduodami.

7. Pristačius prekę, vadovaudamiesi Laumedis.lt pirkimo-pardavimo taisyklių 8.3 punktu, Jums išsiųsime elektroninę PVM sąskaitą faktūrą, kuri tuo atveju, jei bent vienai iš užsakyme esančių prekių taikoma garantija, kartu laikoma ir garantiniu talonu.

  Mes ir mūsų prekių pristatymo personalas įsipareigojame, jog žadėtas pristatymo laikas būtų tikras ir darome viską, kad Jūsų prekė būtų pristatyta laiku. Kartais dėl tam tikrų priežasčių Jūsų užsakymas gali vėluoti. Jei tai įvyks, jums pranešime. Dėkojame už supratingumą.