Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai

Internetinėje parduotuvėje laumedis.lt galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu:

  1. Elektronine bankininkyste,
  2. Mokėjimas kredito arba debeto kortelėmis
  3. Bankiniu pavedimu,
  4. Išsimokėtinai

Užsakymo pildymo pabaigoje sistema parinks ir nurodys visus galimus atsiskaitymo būdus.
Jeigu prie atsiskaitymo būdų neradote pageidauto atsiskaitymo būdo – maloniai prašome pasirinkti iš tų, kuriuos šiam užsakymui siūlo sistema.

Elektronine bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje laumedis.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB "Luminor Bank“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite "El. bankininkystė" ir savo banką.
  2. Laumedis.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į laumedis.lt.

 Kreditine ir debetine kortele

 

       Galima atsikaityti kreditine ir debetine kortele (VisaMastercard)

Banko pavedimu

Pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėsiu paprastu bankiniu pavedimu" į Jūsų el.paštą, nurodytą prekės pirkimo užsakyme, atsiųsime išankstinę sąskaitą faktūrą apmokėjimui.

    Taip už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, visus duomenis reikalingus apmokėjimui gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu. 

 

Išsimokėtinai